banner461

Nevşehir Rehberler Odası Balkanlar'a eğitim gezisi düzenledi

Nevşehir Rehberler Odası, Turizm Seyahat Acentesi temsilcileri ve profesyonel turist rehberinin katılımı ile Balkanlar'a eğitim gezisi düzenledi.

banner503
Nevşehir Rehberler Odası Balkanlar'a eğitim gezisi düzenledi
18 Şubat 2020 Salı 12:28

banner143
banner134

NEVŞEHİR Rehberler odası üyelerine yönelik Balkanlar Eğitim Gezisi düzenledi.

Osmanlı imparatorluğunun uzun yıllar hüküm sürdügü makedonya, Kosava Bosna Hersek, Arnavutluk ve Sırbistan başta olmak üzere muhteşem manzarası eşliğinde balkan coğrafyası ve Osmanlı Devletinin miras bıraktığı kültürel ve dini yapılarını yakından görme ve öğrenme fırsatı sağladı. Ülkemizin ve Bölgemizin tanıtılmasında turizm elçileri olan rehberleri Nero eşliğinde eğitim gezileri ve etkinlilere yoğun şekilde devam etmektedir. Rehberler Nero'nun yapmış olduğu eğitim ve etkiliklerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

NERO Başkanı Yunis Ünal dernek üyelerimizle eğitim gezisi kapsamında Balkanlardayız. Balkanlar eğitim gezisi kapsamında; "Makedonaya (Üsküp, Manastır'da ki Atatürk'ün eğitim aldığı askeri idadi okul, ohrid ve saint neum Kosava (prizren) 1.Murat türbesi Arnavutluk, Bosna Hersek ( Blagay, Osmanlı köyü Poçitel, Mostar ve Saray bosna ve Sırbistan (Belgrad) ziyaret ettik. Balkan lines travel acentası adına İbrahim Gencer'e katkılarından dolayı teşekkür ederiz." dedi.


Kaynak: FİB/Özel
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.