banner461

Suhan Kapadokya Otel 4 Yılını Kutladı

Suhan otellerinin Suhan Kapadokya oteli çalışanları personel gecesinde buluştu.

Suhan Kapadokya Otel 4 Yılını Kutladı
10 Ocak 2016 Pazar 01:31

banner143
banner134
Suhan otellerinin Suhan Kapadokya oteli çalışanları personel gecesinde buluştu.

Suhan Kapadokya otelin İstanbul restorant salonunda gerçekleşen gecede çalışanlar doyasıya eğlendi.
 
Gecede bir konuşma yapan Suhan otelleri yönetim kurulu başkanı Can Öğütcü “Suhan Otellerimiz de düzenlediğimiz bu gecelerde, personelimizin moral ve motivasyonu nu olumlu etkiliyor ve personelimizin yüzü gülüyor. Bu akşamda, çalışmalarımıza keyifle devam etmek için Suhan Kapadokya otelimizde personelimizle bir araya geldik” dedi.
 

Geçtiğimiz yoğun sezonun ardından 2016 yılında ekibiyle birlikte daha güzel başarılara imza atacaklarını ifade eden Öğütcü, “Mutfaktan kat hizmetlerine, resepsiyondan restoranlara kadar bu alanda çalışan arkadaşlarımızın da eğlenmeye ve rahatlamaya ihtiyaçları var. Yönetim olarak bu tür etkinlikleri her sene tekrarlamaya da devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
 

Düzenlenen gecenin kendileri için çok anlamlı olduğunu dile getiren otel personelleri ise, gecede moral bulduklarını ve hoşça vakit geçirdiklerini söylediler. Gecenin ayrıca personelin kaynaşmasına da vesile olduğunu, böyle bir gecenin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

Orkun Sarıgöz seslendirdiği şarkılarla devam eden gece, doyasıya eğlenceyle son buldu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.