banner461
banner195

Türkiye’nin En İyi Otelleri Arasında 3 Kaptid Üyesi

Dünya’nın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travelers’ Choice 2016” ödüllerini açıkladı.

Türkiye’nin En İyi Otelleri Arasında 3 Kaptid Üyesi
21 Ocak 2016 Perşembe 20:42

banner143
banner134
 Dünya’nın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travelers’ Choice 2016” ödüllerini açıkladı. Bu ödüller çerçevesinde Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Üyesi Oteller toplam 4 kategoride - 7 ödüle layık görüldü. Bu oteller ve kategoriler:


Türkiye’nin En İyi 25 Oteli
- Kayakapi Premium Caves - Cappadocia / 4. Sıra
- Museum Hotel / 9. Sıra
- Argos In Cappadocia / 15. Sıra


Avrupa’nın En Lüks 25 Oteli
- Kayakapi Premium Caves - Cappadocia - 10. Sıra


Türkiye’nin En Lüks 25 Oteli
- Kayakapi Premium Caves - Cappadocia / 2. Sıra
- Museum Hotel / 9. Sıra


Türkiye’nin En İyi 25 Küçük Oteli
- Dere Suites Cappadocia / 12. Sıra
 
Kapadokya’nın, Dünya’nın en eşsiz bölgelerinden birisi olduğunu bir kez daha hatırlatan KAPTİD Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, sözlerine “Toplam 4 farklı kategoride 7 ödül kazanan 4 tesisimizi de en içten dileklerimizle kutluyoruz. Özellikle Türkiye’nin En İyi 25 Oteli listesinde KAPTİD üyesi otellerin ağırlığı bizim için apayrı bir gurur oldu. En İyi Küçük Otel kategorisi ile beraber Kapadokya, kaliteli otelciliğinin Türkiye’deki en güzel örneğini sergilemiştir. Bu vesileyle daha da güçlü hareket etmek amacıyla bölgedeki tüm tesisleri KAPTİD’e üye olmaya davet ediyorum.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.