banner461

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya Kapadokya'da acentalarla buluştu

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Nevşehir Kapadokya Bölgesi seyahat acentalarıyla bir araya geldi.

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya Kapadokya'da acentalarla buluştu
08 Ekim 2019 Salı 19:39

banner143
banner134

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, Nevşehir Kapadokya Bölgesi seyahat acentalarıyla Ramada otelde sabah kahvaltısında bir araya geldi.  Bağlıkaya, Kapadokya’da turizmin gelişimi için her türlü desteği verdiklerini söyledi.

Proğrama, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın yanı sıra acenta temsilcileri ve otel işletmecileri katıldı. Toplantıda bölge turizmini geliştirmek adına istişarelerde bulunularak fikir alışverişi yapıldı.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Bağlıkaya, yaptığı konuşmada Kapadokya bölgesindeki güzellikleri, kültürel ve tarihi değerleri, farklılıkları herkesin görmesi gerektiğini dile getirerek, TÜRSAB olarak Kapadokya turizminin gelişimi ve tanıtımı için her türlü desteği verdiklerini söyledi. 

Bağlıkaya, kahvaltılı toplantıda Bölge ile ilgili Sorunları BTK başkanlığına Aday olan Sayın Talip ALDEMİR ile uzun uzun sohbet etti. Sorunların daha büyük sıkıntılar yaratmadan çözümü ile ilgili isteklerde bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.