banner461
banner195

Uçhisar Belediyesi 10 İşyerini İhaleyle Kiralayacak

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar belediyesi yeni meydan düzenlemesi çerçevesinde yapılan 10 işyerini kiralama ihalesi yapacak.

Uçhisar Belediyesi 10 İşyerini İhaleyle Kiralayacak
25 Haziran 2013 Salı 19:42

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar belediyesi yeni meydan düzenlemesi çerçevesinde yapılan 10 işyerini kiralama ihalesi yapacak.

Kasabada Turgut Özal Caddesi üzerinde yer alan 10 işyerini 10 yıllığına kiraya verecek olan Uçhisar belediyesi, 30, 60 ve 90 Metre karelik işyerlerinin kiralanmasından 800 Bin TL ye yakın gelir elde etmeyi planlıyor.

27 Haziran 2013 günü Saat 14.00’ da başlayacak olan ihaleye ilçedeki esnafların yoğun ilgi göstermeleri bekleniyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hacııı - 5 yıl önce
kaçıcı ihaleye çıkarmanız mülkiyetinimi satıyorsunuz çok iyi düşünün ve analiz ediniz
Avatar
sayın başkan - 5 yıl önce
hangi mahallede bilmem fakat göreme tarafından gelirken tam karşıdan gözüken beton yığınına nasıl müsaade ettiniz? bir uçhisar daha yok lütfen buraya müsaade kararınızı bir gözden geçirin. bir nevşehirli vatandaş olarak çok üzüldüm o görüntüyü görünce tabii güzelliğin ortasında ucubemi garabemi bilmem ama o beton yığını ne geziyor. çok üzgünüm inanın.
Avatar
Osman bey - 5 yıl önce
sayınn başkan çok pişkinsin hakkında o kadar dedikodu varki bunların hepsimi yalan heçmi doğrusu yok,ne pişkinlik yüzünde ne kaplı arkadaş. hala adaylıktan bahsediyorsun, mızrak çuvala girmez bilesin