banner461
banner195

Ulusoy'dan Dinler Ailesine Teşekkür ...!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, TÜRSAB Genel Merkezinden kendi imzasıyla gönderdiği mektubunda Kayakapı Premium Caves – Cappadocia adına DİNLER Ailesine Tebrik ve teşekkürlerini iletti.

04 Şubat 2015 Çarşamba 11:28

banner143
banner134
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, TÜRSAB Genel Merkezinden kendi imzasıyla gönderdiği mektubunda Kayakapı Premium Caves – Cappadocia adına DİNLER Ailesine Tebrik ve teşekkürlerini iletti.

TripAdvisor tarafından belirlenen Dünya’nın En İyi Otelleri listesinde tek Türk oteli olarak yer alan ayrıca 8 farklı kategörü de ödüle layık görülen Kayakapı Premium Caves – Cappadocia adına DİNLER Ailesine Tebrik ve teşekkürlerini belirten bir mektup gönderdi.

DİNLER Grup Genel Müdürü Sayın Yakup Dinler'de yaptığı açıklamasında, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy'a Tüm Kayakapi ailesi adına bize verdiği destekten ötürü teşekkür ederim dedi.

İşte Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy'dan Dinler Ailesine gönderdiği o mektup:Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.