banner461
banner195

Ürgüp Türem’den Kaptid’e Teşekkür Mesajı

Ürgüp Özdemir Baykal Turizm Eğitim Merkezi yaptığı yazılı açıklama ile KAPTİD'E teşekkür etti.

Ürgüp Türem’den Kaptid’e Teşekkür Mesajı
05 Kasım 2015 Perşembe 10:17

banner143
banner134
 Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu işbirliğinde gerçekleştirilecek TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Artırılması Projesi) kapsamında Özdemir Baykal Turizm Eğitim Merkezi eğitimlere devam ediyor.

Bölgemizde eğitimlere devam eden Özdemir Baykal Turizm Eğitim Merkezi şu ana kadar 6 turizm işletmesinde toplamda 90 personele farklı alanlarda eğitim verdi. Kupon Eğitim Programı olarak bilinen eğitimlerde Kapadokya Bölgesinde yer alan bir çok turizm işletmesi TUYUP eğitimlerinden faydalanmaktadır.

TUYUP kapsamındaki Mesleki Eğitim Programı’na eleman yollayan işletmeler vergi ve sigorta indirimlerinden yararlanabilecek. Programa katılanlar, Mesleki Yeterlilik Sınavı’na katılma hakkı kazanacak Sertifikasını alan her bir çalışan için işverenlere vergi ve SGK primi indiriminin yolu açılacak.

Proje kapsamında Kapadokya Bölgesinde TÜREM’e destek veren Kapadokya Turistik Otelciler Ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler’e teşekkür ederiz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.