banner461

Ürgüp Üçgüzeller Bayram Öncesinde Bile Hareketli

Kapadokya bölgesindeki turistik tesislerin bayramda % 100 oranında dolması bekleniyor. Kısa süreli bayram tatillerinin etkisiyle birlikte bölgedeki turistik tesisler 5 gün süreyle dolu olacak.

banner503
Ürgüp  Üçgüzeller Bayram Öncesinde Bile Hareketli
25 Temmuz 2014 Cuma 18:55

banner143
banner134

 Üçgüzeller Bayram Öncesinde Bile Hareketli

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesindeki turistik tesislerin bayramda % 100 oranında dolması bekleniyor. Kısa süreli bayram tatillerinin etkisiyle birlikte bölgedeki turistik tesisler 5 gün süreyle dolu olacak.

Bayram tatilinin ramazan bayramında kısa olması nedeniyle bölgedeki turistik merkezlerinde daha şimdiden ilgi görmesi bölge turizmcilerini bayramdan yana umutlandırıyor. Bölgenin en önemli turistik uğrak merkezlerinden biri olan Ürgüp Üç Güzeller Mevkiinde bayram öncesinde yerli ve yabancı turistler bölgenin doğal güzelliklerini keşfe çıktı.

Büyük bir oranda aileleriyle birlikte bölge turuna çıkan yerli ve yabancı turistlerin üç güzeller olarak adlandırılan peribacaları arasında bölge hatırası fotoğraf çektirdikleri gözlenirken, bayram süresince de bölgenin en çok ilgi gören merkezlerinden birinin burası olması bekleniyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.