banner461
banner195

13 yaşındaki erkek çocuğa taciz etti

Kayseri'de komşusunun 13 yaşındaki erkek çocuğunu eve çağırarak çikolata verip cinsel istismarda bulunan ve 'çocuğun basit cinsel istismarı', 'tehdit' suçlarından tutuklu yargılanan sanığa 8 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

13 yaşındaki erkek çocuğa taciz etti
13 Nisan 2016 Çarşamba 15:20

banner143
banner134
Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanık M.K. (47) ve mağdur A.B. (13) ile avukatlar hazır bulundu. Mağdur A.B. pedagog eşliğinde verdiği ifadesinde sanığın Felahiye ilçesinde komşuları olduğunu ve arkadaşıyla eve giderken kendisini eve çağırıp cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.
 
47 yaşındaki tutuklu sanık M.K. ise iddiaları kabul etmeyerek gözyaşlarına boğuldu. M.K., "Bunlar bizim komşumuz olur ancak mağdurun ablası sürekli erkekler ile konuşur. Araba dolusu mahalleye gençler gelir. Bir gün ben o gençleri kovaladım. Daha sonra bana husumet beslediler" dedi.
 
Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu sanığın suçunu sabit görerek, sanık M.K.'ya 'çocuğun basit cinsel istismarı' suçundan 8 yıl, 'tehdit' suçundan ise 6 ay olmak üzere toplam 8 yıl 6 ay hapis cezası verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.