banner461
banner195

Abdullah Gürbüz Hoca Efendi Nevşehir'de Anılacak

Nevşehir'in manevi şahsiyetlerinden Abdullah Gürbüz Hoca efendinin hakka vuslatının 15. Yıl Dönümünde Nevşehir'de anılacak.

Abdullah Gürbüz Hoca Efendi Nevşehir'de Anılacak
16 Mart 2019 Cumartesi 12:22

banner143
banner134

Nevşehir Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği tarafından Nevşehir'in Manevî Şahsiyetlerinden Abdullah Gürbüz Efendinin 15. Vuslat Yıldönümü Anma Etkinlikleri kapsamında 17 Mart  Pazar günü Saat:13:00'de Damat İbrahim Paşa Spor Salonu'nda Hadim-ül Fukara Abdullah Gürbüz K.S. Hazretlerini Anma,İlâhî ve Sema Gösterisi programı düzenlenecek. 

Nevşehir Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği Başkanı Abdullah Tan: "Nevşehir'de Nevşehir'in manevi şahsiyetlerinden olan,kendisini ve hayatını ALLAH ve Rasûlullah aşkına adayan, milyonlarca insana ALLAH ve Resûl sevgisini aşılayan ve bu uğurda milyonlarca insanı irşat eden Abdullah Gürbüz K.S. Hazretleri'nin 15. Vuslat Yıldönümü Nevşehir Mevlâna Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği'nin Organize ettiği İlahi ve Semâ Gösterisi" Türkiye'nin ve dünyanın her köşesinden misafirlerin katılımıyla anılacak.Bu özel güne tüm Nevşehirli vatandaşlarımızı davet ediyoruz."

Tarih: 17 Mart 2019 Pazar
Yer: Damat İbrahim Paşa Spor Salonu
Saat: 13:00


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #2019

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.