banner461
banner195

Dönüşüm Yılsonuna Kadar Sürecek

Nevşehir Sağlık Müdürlüğü ile Halk Sağlığı Müdürlüğü ilimiz genelinde sağlık kuruluşlarına engelli Vatandaşların daha rahat ulaşımını sağlamak amaçlı çalışmalarına bu yıl ağırlık verdi.

 Dönüşüm Yılsonuna Kadar Sürecek
23 Ağustos 2014 Cumartesi 10:36

banner143
banner134

 Dönüşüm Yılsonuna Kadar Sürecek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sağlık Müdürlüğü ile Halk Sağlığı Müdürlüğü ilimiz genelinde sağlık kuruluşlarına engelli Vatandaşların daha rahat ulaşımını sağlamak amaçlı çalışmalarına bu yıl ağırlık verdi.

Konuyla ilgili olarak yapılan çalışmaları değerlendiren İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, 2014 Yılı başından bu yana yapılan çalışmalar doğrultusunda yılsonuna kadar özellikle aile sağlığı merkezleri başta olmak üzere sağlık kuruluşlarına engelli vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak üzere çalışmalara yoğunluk kazandırdıklarını belirtti.

Aile sağlığı merkezleri başta olmak üzere sağlık kuruluşlarına engellilerin ulaşımlarını kolaylaştıracak asansör yapımı ve engellilerin rahatlıkla kullanabilecekleri WC yapımı konusunda çok sayıda sağlık kuruluşunda çalışmaların yapıldığını kaydeden İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, 2014 yılı içerisinde yeni Aile Sağlığı Merkezlerinin açılması konusunda da planlamaların yapıldığını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.