banner461

Dorak Holding’ten 1500 Aileye Ramazan Paketi

Dorak Holding yatırımlarının yanı sıra dini bayramlarımız ve özel günlerde gösterdiği hassasiyetle takdir toplamaya devam ediyor.

banner503
Dorak Holding’ten 1500 Aileye Ramazan Paketi
14 Temmuz 2014 Pazartesi 23:52

banner143
banner134

 Dorak Holding yatırımlarının yanı sıra dini bayramlarımız ve özel günlerde gösterdiği hassasiyetle takdir toplamaya devam ediyor.

Kapadokya bölgesine yaptığı yatırımlarla bir çok vatandaşa iş imkanı sağlayan Dorak Holding, adeta bölgemizde turizmin lokomotifi konumunda. Bir çok dünyaca ünlü markayı bölgemize taşıyan Holdingin bölge turizmine katkısı tartışılamaz konumda.

1500 aileye temel gıda yardımında bulunan Dorak Holdingin manevi duyguların kabardığı bu günlerde paylaşma ve yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunun da bir kez daha anlaşıldığı görülüyor.

Veren el alan elden üstündür hadisinden de anladığımız üzere insanların maddi durumları iyi ise maddi durumları düşük olanlara yardım etmelidir.Şayet İslamiyet yardım etmeyi emir haline getirmiş ise bunu gönüllü yapmak ve fakir insanlara yardım etmek gerekir.Bu çok sevap ve hayırlı bir iştir.Bu nedenle vermek ve Allah’ın bize verdiklerini olmayanlar ile paylaşmak Allah katında çok değerli bir davranıştır.

Yardımların kime yapıldığı gizli tutulmalı ama bu yardımları da durumu iyi olanların örnek alması açısından duyurulması da çok önemlidir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mağdur - 6 yıl önce
önce oy vermedi diye işten at sonra reklam için yardım dağıtım kimseyi hele allah'ı kaldıramazsın sayın KÖRÜKCÜ
Avatar
Nevşehir'li - 6 yıl önce
yardımın reklamı olmaz. bir el verirken diğerimin görmemesi gerekirken, medyada böyle şu kadar kişiye şunu versik demek çok nahoş bir durum. kime ne yardım yaparsanız yapın gizli yapmak gerekir. benim bildiğim böyle ama bizim nevşehir'in zenginleri vakıf toplantılarında bağıra bağıra şu kadar yardım yapıldı diye isimlerinin anons edilmesinden pek mutlu oluyorlar. 1000 öğrenciye bot alırlar reklam yaparlar, diğeri 1500 kişiye gıda yardımı yapar reklam yapar. ayıptır yahu. yardım yaptığınız insanların adınıda açıklayın tam olsun. bu nasıl iyilik ve nasıl hayr yapma anlayışıdır?
Avatar
Misafir - 6 yıl önce
Yerli esnaftan yapsalardı bari 3 harf lilere destek olmasalar (101,bim,şok)
Avatar
lütfen - 6 yıl önce
lütfen sizbari bu show a destek vermeyın ayıptır, herkez ımaknınca yardım edıyor. hem yapıyorsa malının hayrını yapıyor bundan sıze ne fıb haber allah ıcın yapılana bakın reklam ıcın degıl