banner461
banner195

“Hayatın Anlamı Kitap” Projesi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ürgüp Belediyesi Sinema Salonunda düzenlenen “Hayatın Anlamı Kitap” projesi kapanış programına katıldı.

“Hayatın Anlamı Kitap” Projesi
05 Haziran 2018 Salı 17:48

banner143
banner134

Gerçekleşen programa; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ve eşi Arzu Güleryüz Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir, İlçe Garnizon Komutanı Timur Budak,KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, NGC Başkanı Bayram Ekici, Kurum Amirleri, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Ürgüp Kaymakamlığınca hazırlanan ve proje koordinatörlüğünü Arzu Güleryüz Maraşlı’nın yürüttüğü Hayatın Anlamı Kitap Projesinin kapanış programı gerçekleştirildi. 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program, Proje koordinatörü Arzu Güleryüz Maraşlı’nın yapmış olduğu açılış konuşması ile devam etti ve projenin detayları hakkında katılımcılara bilgiler verildi.
Vali Aktaş, proje sayesinde başta öğrenciler olmak üzere; velilere, kamu personellerine kitap okuma alışkanlığını kazandırmak olduğunu belirterek, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. 
Daha sonra müzik dinletisinin ardından çeşitli kategoride başarı elde edenöğrencilere Bilgisayar, bisiklet ve kıyafetten oluşan ödülleri Vali Aktaş ve Kaymakam Maraşlı tarafından verildi.
Vali Aktaş, projenin hazırlanmasına katkı sağlayan Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı ve eşi Arzu Güleryüz Maraşlı’ya Teşekkür Belgesi verirken, projede katkısı bulunan hayırseverlere de plaketlerini takdim etti. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.