banner461
banner195

İnstagram Hesaplarınıza Hareket Katıyoruz

İnstagram, bir çok kişi tarafından tercih edilen gerek dünyanın gerek ise Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir.

İnstagram Hesaplarınıza Hareket Katıyoruz
31 Ağustos 2017 Perşembe 11:50

banner143
banner134
İnstagram, bir çok kişi tarafından tercih edilen gerek dünyanın gerek ise Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Son 3-4 yıl içerisinde yapmış olduğu büyük çıkışlar ile birlikte gündeme damgasını vuran bu sosyal medya platformu ile sizlerde arkdaşlarınızla daha farklı etkileşimler kurabilirsiniz. Günden güne kendini yenileyen alt yapısı ile birlikte çeşitli özellikleri de bünyesinde dahil eden platformdan kısa zamandan sizlerde yaygın birer kullanıcı olabileceksiniz. İnstagram giriş sayfası üzerinden yer verilen bilgiler doğrultusunda platform hakkında her hangi bir bilgisi olmayan bir çok kişi dilediği özellikleri elde edebileceklerdir. Hesap açma, hesap dondurma, hesap çalma ve bot hesaplar adı altında genelleştirilen bu konulardan faydalanmak ise tamamen sizlerin elinde olan bir konudur. Sitemiz üzerinde sunduğumuz çeşitli hizmetlerden bahsetmeden önce nasıl cihazlarınıza indirebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olalım.

İnstagram Dünyasına Giriş Yapmak İstiyorum
İnstagram’ı kullanmaya karar verdikten sonra sitemizi detaylı bir şekilde inceleyerek tüm yeni konulardan gündemdeki yeni haberden bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için nasıl indireceğiniz konusu ile başlayalım. Android kullanan kişiler google play, ios kullanan kişiler ise apple store mağazaları üzerinde kullanmaya başlayabilirler. Bu uygulamalara girerek İnstagram yazmanız durumunda uygulamayı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Eğer ki cep telefonlarından değilde bilgisayarlar üzerinden bu uygulamayıı kullanmak istiyorsanız İnstagram giriş yap adı altında açılan sitemizden direk instagram hesabınıza bağlanabilirsiniz. Çeşitli özelliklerden ve fırsatlardan yararlanmak için elinizi çabuk tutun ve sizlerde fırsatları değerlendirin. Dilediğiniz kadar yenilik ve etkileşim İnstagram profilleri üzerinde sizlere aktarılmaktadır.

İnstagram Takipçi Sayıları Hakkında Bilgilendirmeler
İnstagram’da popüler olmak için takipçi sayılarınızın da bu oranla yüksek olması gerekmektedir. Ne kadar çok takipçi sayınız olur ise bir gönderi paylaştığınız da alacak olduğunuz beğeni ve yorum sayısı da bu oranda artış gösterebilecektir. Yapmanız gereken sadece doğal yollar ile takipçi elde edemiyorsanız yada çok düşük kalıyor ise bizlere ulaşmak ve takipçi satın al sayfası üzerinden hesaplarınıza hemen takipçileri aktarmak olacaktır. İnstagram takipçileri ile bilrike faydalanabilecek olduğunuz bu özellikler ve fırsatlar sizlere olabildiğinde en iyi şekilde aktarılacaktır. Dilerseniz bu fırsatları değerlendirebilmeniz adına sizlere sunmuş olduğumuz kampanyalı fiyatları sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Kampanyalar ve fırsatlar hakkında genel bilgileri sizlere buradan da aktaralım. 1000 takipçi elde etmek isteyen kişiler için yeni açılan paketi 20 tl karşılığında alabilirsiniz. %100 türk ve aktif takipçilerden oluşan bu pakette sizlerden her hangi bir şifre talebimiz olmuyor. Takip eden kişilerin takibi bırakmasına karşı %10 oranın yani 1100 olarak gönderimi yapıyoruz. Hesabınız herkese açık ve kullanılabilir bir hesap ise sizlerde bu özelliklerden yararlanabilir ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Bu paketi düşük bulan kişiler ise şuan bir çok kişinin tercih etmiş olduğu İnstagram takipçi satın al sayfasında yer alan 10.000 takipçi 50 tl kampanyasından yararlanabilirler. Sizlerde bu paketinde seçimini yaparak kısa sürede takipçi sayılarınızda muhteşem bir artış elde edebilecek ve İnstagram dünyasında popüler bir konumda seyredebileceksiniz. Hesaplarınızda maksimum düzeyde bir verim ve etkileşim istiyorsanız eğer hemen sizlerde İnstagram dünyasında yerinizi alın. Yeni çıkan hikaye özelliği sayesinde de paylaştığınız bir anıyı binlerce kişinin görmesini ve beğenmesini sağlayabilirsiniz. Takipçiler, İnstagram ve diğer tüm konularda anlamadığınız ve merak ettiğiniz bir nokta olması durumunda bizlere bu ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.