banner461
banner195

Uçhisar Belediyesi Kasaba Halkına İftar Yemeği Verdi

Uçhisar Belediyesi tarafından Kültür Merkezi’nde kurulan sofrada kasaba halkına iftar yemeği verildi.

Uçhisar Belediyesi Kasaba Halkına İftar Yemeği Verdi
04 Haziran 2018 Pazartesi 10:54

banner143
banner134

Uçhisar Belediyesi tarafından Uçhisar Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Milletvekili Mustafa Açıkgöz, MHP Milletvekili adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, MHP İl Başkanı İlhan Kaya,Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Ceviz, Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker,İl Özel İdaresi Genel Sekreter Savaş Benli, İl Yönetim Kurulu üyemiz Cengizhan Orhan,MHP Teşkilatı, MHP Kadın Kolları Teşkilatı,basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker, Ülkü Ocakları adına Başkan Karaaslan’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan yaptığı konuşmada ” Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden azad olan on bir ayın sultanı mübarek ramazan-ı şeriflerinizi tebrik eder, birlik ve beraberliğimizin, katlanarak devam etmesine vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.
Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder ve üzerimizden ihsanını, mağfiretini ve himmetini esirgemez.
Uçhisar Belediyesi olarak geleneksel hale getirmiş olduğumuz iftar yemeğimize katılan ve aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz herkese bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.
Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.” Dedi.
Düzenlenen iftar yemeği sonrasındaMevlütUrguntarafından dua edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.