AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz bir dizi ziyaret ve program için geldiği Nevşehir’de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz’ı, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ile birlikte başkan yardımcıları Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan karşıladı. Yılmaz’ı başkanlık makamında konuk eden Belediye Başkanı Savran, Nevşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalarla birlikte devam eden ve hayata geçirecek oldukları projeler hakkında bilgiler verdi. Savran ayrıca altyapı ve üstyapı çalışmalarına ilişkin bir sunum yaptı.

Başkan Savran, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Yılmaz’a kendilerine verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz ise, "AK Belediyelerimiz her zaman halkımızın yanında. Belediye başkanımız Mehmet Savran 'ı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi aldık. Sayın başkanımızın başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum." dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Lokman Ertürk'te; "Tarihi ve dokusuyla farklı bir dünyaya açılan kapı, Anadolu’nun masal şehri Nevşehir’deyiz… AK Parti Yerel Yönetimler Başkanımız Sn. Yusuf Ziya Yılmaz ve Başkan Yardımcılarımız ile AK Parti Nevşehir İl Başkanlığını daha sonra Nevşehir Belediyesi’ni ziyaret ettik. İl Başkanımız Sn. Ali Kemikkıran ve yönetimi ile istişare ve değerlendirme toplantısı sonrası Nevşehir Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Savran’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık. Nevşehir emin ellerde, Nevşehir gönüllerde. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyor, misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

 Başkan Savran, Yılmaz’a gününü anısına hediye takdim etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’a, Nevşehir Belediyesi ziyareti sırasında AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve beraberindekiler eşlik etti.