Nevşehir’in eğitimde çeyrek asırlık çınarı Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

“ Öğretmenler! Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir. ”

  Mustafa Kemal Atatürk

Nevşehir’in eğitimde çeyrek asırlık çınarı Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı.  Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ragıp ÖZALTIN, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre ÖZALTIN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA, Genel Müdür Seyrani İPEK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak kıymetli öğretmenlerimize hediyelerini takdim ettiler. Ardından günün anlam ve önemine binaen öğretmenlerimizle birlikte pasta kestiler.

         Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere bilgiyi sadece anlatmakla kalmayan, aynı zamanda geleceğimizin şekillenmesine de katkı sağlayan; sabrı, sevgisi ve özverisi ile öğrencilerinin yolunu aydınlatan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

“ Eğitimde kalite Altınyıldızdır ”