Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan Kılınç ve 9. Sınıf öğrencilerinden oluşan grup İnceler Bakliyat Kuruyemiş fabrika ziyaretlerinde bulunarak hammadde, imalat, paketleme bölümlerini gezmişlerdir.

Altınyıldız Koleji öğrencileri gelenekselleşen fabrika gezilerinde eğitim açısından hem bireysel ihtiyaçlarının karşılanması hem de araştırma yapma, bilimsel metotları kullanma ve eleştirel düşünme gibi birçok davranışı kazanmaları noktasında okulların yanı sıra okul dışı ortamlarında her geçen gün önem kazandığını, öğrenmeyi daha verimli hale getiren zengin öğretim kaynakları olduğunu ve okuldaki eğitimi desteklediğini, yaparak yaşayarak öğrenme fırsatı buldu.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri fabrika gezilerinden duydukları memnuniyeti dile getirirken eğitimin yerinde daha kalıcı olduğuna inandılar ve İnceler Bakliyat Kuruyemişin mamullerinden tatma imkânı buldular.

Altınyıldız Koleji olarak öğrencilerimizi güler yüzleriyle ağırlayan İnceler Bakliyat Kuruyemişe, Yasin İnce, Murat İnce’ye ve tüm çalışanlara ilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.