banner461

Tırnakçılık yapan 2 kadın yakalandı..!

Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde ’tırnakçılık’ yöntemiyle hırsızlık yapan 2 kadın yakalandı.

banner15
Tırnakçılık yapan 2 kadın yakalandı..!
18 Ağustos 2017 Cuma 22:32

banner517
banner134
Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde Tırnakçılık Yöntemi İle Para Çalan İki Bayan Şahıs Yakalandı.Kalabalıktan istifade eden hırsızlar, tırnakçılık yöntemi ile insanların para ve ziynet eşyalarını çalıyor. Durumun farkında olan Kozaklı Emniyeti ilçedeki kontrollerini sıklaştırdı. Vatandaşlardan gelen şikayetler doğrultusunda çalışma yapan ekipler, Kozaklı'da kurulan halk pazarında tırnakçılık yapan 2 kadını yakaladı. 

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Kozaklı İlçe Emniyet Amirliği Ekiplerinin başarılı çalışmalarına devam ediyor.

155 Polis İhbar Hattını arayan vatandaşlarımızın Pazar yerinde şüpheli yabancı bayanların dolaştığı ihbarına istinaden yapmış oldukları çalışmalarda bayanlar Pazar yerinde tespit edilerek ekip otosunun yanlarında durduğu esnada ellerindeki poşetin aracın altına altıkları fark edilmesi üzerine L.A. ve Y.D. gözaltına alınmış, yapılan aramada poşet içerisinde 7.900,00 TL olduğu tespit edilmiştir.
Yapılan araştırmada geçimini hayvancılık yaparak sağlayan ve satmış olduğu büyükbaş hayvanının satarak altın almak için köyden gelen vatandaşımızın tırnakçılık yöntemi ile cebinden çaldıkları tespit edilmiş muhafaza altına alınan para sahibine teslim edilmiş, L.A. ve Y.D. isimli şahıslar hakkında “Yankesicilik” suçundan işlem yapılarak Adli Makamlara sevk edilmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.