Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, taze ve kaliteli ürünleri uygun fiyat politikasıyla müşterilerine sunmak adına market yatırımlarına devam ediyor. Bu çerçevede Türkiyenin önemli perakende zincirlerinden CarrefourSA, “Doğrusu CarrefourSA” sloganı ile Nevşehir’de ilk mağazasını açarak halkımızın hizmetine girdi.

Açılışa MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İYİ Parti Şehircilik Politikaları ve Afet Yönetimi Başkan Yardımcısı Rasim Arı, NEVÜ İdari Mali İşler Daire Başkanı Savaş Benli, Halk Bankası müdürü Arzu Şanlı, Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Yeniden Refan Partisi Nevşehir İl Başkanı Abdulgani Altınışık, AK Parti eski İl Başkanlarından Zafer İnanır, Avanos eski Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü, Önceki Dönem Kaymaklı Belediye Başkanı Halit Elma, Genç Yıldızlar Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Karataş,  Babaoğlu Elektrik ve Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Babaoğlu, Şeref Kalafoğlu, Bektaş Demir, Mustafa Kenan Sarıtaş, Nevşehir Carrefoursa Mağazası Sahibi Hasan Yıldırım ve çok sayıda davetli katıldı.

Okunan dualar ve kurban kesimi sonrası; mağazanın açılış kurdelesi kesiminin ardından davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

“Nevşehir'de günlük alışverişin adresi olmayı hedefliyoruz” 

Nevşehir Carrefoursa Mağazası Sahibi Hasan Yıldırım, “CarrefourSA ile Nevşehir'e alışverişin süperini getirdik. Şehir içinde yeni konseptimizle kurduğumuz mağazamızda yerli tohumlardan üretilen yaş sebze – meyve ürünlerinden dondurulmuş balık çeşitlerine, kaynağı belli ve yüzde yerli besi olan kırmızı etlerden lezzetli ekmek ve geniş ürün yelpazesiyle şarküteri reyonumuza kadar taze gıda açısından yüzlerce ürünü müşterilerimizle buluşturduk. Taze gıdanın yanı sıra kişisel bakım, bebek ve çocuk, kozmetik, ev tekstili vb. ürünlere de yer veriyoruz. CarrefourSA olarak Nevşehir mağazamızla bu bölgede günlük alışverişin adresi olmayı hedefliyoruz. Bu vesile ile Tüm Nevşehir ve bölge halkını CarrefourSA kalitesi ve güvencesiyle hizmet almaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Taze ürün ve çeşitliliğiyle kaliteli hizmetin adresi CarrefourSA, başta gıda ürünleri olmak üzere Nevşehir Cevher Dudayev Mahallesi, Ertuğrul Gazi Caddesi’nde günlük alışverişin adresi olacak. 

Marka ve ürünlerde oldukça bol çeşit sunan CarrefourSA Nevşehir şubesinde yerel üreticilerin ürünleri de reyonlarda yerini aldı. 

Nevşehir CarrefourSA mini mağazası, yaş sebze – meyve, kasap ve şarküteri ürünleri, unlu mamuller ve kuruyemişin yanı sıra temizlik malzemeleri, bisküvi-çikolata, şekerleme, konserve-baharat, kuru bakliyat, çay-şeker, diyet-unlu mamuller, süt-yumurta, dondurulmuş ürün reyonları yer alıyor.

Adres: Cevher Dudayev Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No:43/D  adresinde faaliyete başlayan CarrefourSA mağazası KALİTE ve HİJYEN anlamında çok iddialı bir mağaza olduğunu gösterdi. 

Tüm Nevşehir halkını bu kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan Nevşehir CarrefourSA Mini mağazasına bekliyoruz…!