Derinkuyu MYO 2023-2024 eğitim-öğretim yılı özel öğrenci başvuruları konusunda bilgilendirmede bulundu.  

Açıklamada; "05 Eylül 2023 tarihli Yükseköğretim Yürütme Kurulu Kararı ile Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler nedeniyle;  Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya illerinde bulunan üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler için 2023-2024 eğitim öğretim yılında Üniversitemizde bulunan eşdeğer diploma programlarına özel öğrenci statüsünde kayıt başvuruları 02 Ekim 2023 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar devam edecektir. 

-Başvurmak isteyen adayların istenilen belgeler ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına gelerek şahsen kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

-Üniversitemize şahsen gelemeyen öğrencilerin ise [email protected] adresine e-posta yolu ile istenilen evrakları göndermeleri halinde Üniversitemize özel öğrenci olarak kayıtları yapılacaktır. Ancak 02 Ekim 2023 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar belgelerin asıllarını teslim etmeyen öğrenciler kayıt hakkından vazgeçmiş sayılarak, kayıtları silinecektir. Bu tarihten sonraki başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır" denildi.