Derinkuyu AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Şenol Kendir ve Derinkuyu İlçesine bağlı köy muhtarları, Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru'yu makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Ziyarette Derinkuyu ilçesine bağlı köylerin genel durumu hakkınfa fikir alışverişinde bulundular.

Derinkuyu ilçesinde yapılan ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi veren Genel Sekreter Duru, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;

“İl Özel İdaresi olarak köylerimizdeki en yakın çalışma arkadaşlarımız olan siz değerli muhtarlarımızın ziyareti beni mutlu etti. Sizlerle sorunların çözümü noktasında büyük mesafeler kaydettik. Hedeflerimize ilerlerken en büyük desteği en yakın çalışma arkadaşlarımız olan sizlerden aldık. Hem Derinkuyu hem de diğer ilçelerimizdeki köylerimiz için elimizden geleni yapıyoruz. Sorunların çözümü noktasında taşın altına hep birlikte elimizi koyuyoruz. Yine ilçelerimiz deki tüm köylerimizde yapılacak olan çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğiz. Ben ziyaretiniz için tekrar hepinize teşekkür ederim, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim” diye konuştu.

Muhtarlar adına açıklamada bulunan Özlüce Köyü Muhtarı Hasan Gözderesi İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru'ya destekleri için teşekkür etti.