Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider'in, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında Nevşehir'e Devlet Su İşleri (DSİ) 124. Şube Müdürlüğü'nün açılacağının müjdesini vermesinin ardından yürütülen çalışmalarda sona gelindi. 

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, DSİ 124. Nevşehir Şube Müdürlüğü için yerleşke tahsisi yapıldığını müjdeledi.

Şehrimize yeni bir nefes!   

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran yaptığı açıklamasında; "Şehrimize şubesi açılacak olan Devlet Su İşleri (DSİ) şube Müdürlüğü hakkında yerleşke tahsisi yapılmıştır. Su kaynaklarımızı koruma ve verimli kullanma adına önemli bir adım atarak, tarımın desteklenmesinden enerji üretimine kadar pek çok alanda sağladığı faydalarla, geleceğe daha güvenli adımlar atmamızı sağlıyor. Bu projenin hayata geçirilmesi konusunda başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, Tarım ve Orman Bakanımız Sn.İbrahim Yumaklı’ya, hemşehrimiz Bakan yardımcımız Sn. Ebubekir Gizligider’e, Valimiz Sn. Ali Fidan’a, Milletvekillerimiz Süleyman Özgün’e ve Emre Çalışkan’a emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz." dedi.