banner461

Başkan Salaş, YKS Türkiye birincisi öğrenciyi ödüllendirdi

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Başkanı İbrahim Salaş, 2020 YKS sonuçlarına göre Temel Yeterlilik Testleri (TYT) oturumu sayısal puan türünde 500 tam puanla  Türkiye 1.’si olan Hüseyin Kağan Özdemir'i, ödüllendirdi.

banner15
Başkan Salaş, YKS Türkiye birincisi öğrenciyi ödüllendirdi
30 Temmuz 2020 Perşembe 15:33

banner517
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Temel Yeterlilik Testleri (TYT) oturumu sayısal puan türünde 500 tam puanla Türkiye birincisi olan Hüseyin Kağan Özdemir'i makamında kabul etti.

Borsa Başkanı Salaş, 2020 YKS sınavında Türkiye birincisi olan ve İlimizi gururlandıran Nevşehir'li Hüseyin Kağan Özdemir, ailesi, Özel Kardelen Eğitim Kurumları Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Mürsel Mert ve öğretmenlerini makamında kabul ederek, kendisini kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Türkiye birincisi Hüseyin Kağan Özdemir'i tebrik eden Başkan Salaş, ”Sevgili öğrencimize yüksek öğrenim hayatında başarılar diliyor, öğrencimizi, ailesini ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaret, Bora Başkanı Salaş'ın Türkiye YKS 1.'si Nevşehir'li Hüseyin Kağan Özdemir'e saat hediyesi takdimi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı  ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.