banner461

İster Ders Çalış, İstersen Play Statıon Oyna

Nevşehir’de hizmete kazandırıldığı günden bu yana gençlerin büyük ilgisini gören ve 2015 yılında da ilginin daha da artması beklenen Gençlik Merkezinde gençlere bir çok imkan sunuluyor.

banner15
 İster Ders Çalış, İstersen Play Statıon Oyna
20 Aralık 2014 Cumartesi 17:05

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de hizmete kazandırıldığı günden bu yana gençlerin büyük ilgisini gören ve 2015 yılında da ilginin daha da artması beklenen Gençlik Merkezinde gençlere bir çok imkan sunuluyor.

Gençlik Merkezi müdürlüğüne yapılan başvurular doğrultusunda açılan kursların yanında gençler boş vakitlerini değerlendirebilecekleri önemli fırsatlara da gençlik merkezinde kavuşabiliyorlar.

Ev ortamının dışında dersini yapmak isteyenlere, ödev çalışmak isteyenlere verilen imkanların yanında Nevşehir Gençlik Merkezinde isteyenlere Play Statıon oynama fırsatı da tanınıyor. Merkez görevlilerinin eşliğinde isteyenler internet üzerinden araştırmalarını yapabilirken, bu imkanları değerlendiren gençlerin sayısında her geçen gün artışın yaşandığı gözleniyor.

Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan geri tutmak, boş vakitlerini açılan kurslara katılarak değerlendirmelerini sağlamak, kişisel gelişimlerine önemli bir katkıda bulunmak amaçlarıyla faaliyetlerini sürdüren Gençlik Merkezinde bu amaçları kendisine hedef alan gençler için adeta yok yok.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 6 yıl önce
Ellerine sağlık tüm çalışanların özellikle fotoğraftaki arkadaşları tebrik ederim
Avatar
genclik - 6 yıl önce
Gercekten guzel bir olanak