Eğitime Destek Platformu Nevşehir İl Koordinasyon Toplantısının Ekim Ayı Toplantısı yapıldı.

Toplantıya, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün, Emre Çalışkan, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selim Argun, İl Milli eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, İl Müftüsü Kazım Güzel, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Başkanı Harun Öcal, Enderun Eğitim Vakfı temsilcisi Feryadi Yağcı, Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanı Yasin Koca ile Eğitime Destek Platformu Başkanı ve Safa Vakfı temsilcisi Mustafa Gençtürk ve İlim Yayma Cemiyeti Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir katıldı.

Eğitim yararına Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından,toplantı sona erdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün; "Çocuklarımız için çalışıyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin hem maddi hem manevi eğitimlerini önemsiyoruz. Eğitime Destek Platformu Ekim ayı toplantısını Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selim ARGUN katılımları ile gerçekleştirdik." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili  Emre Çalışkan'da; "Eğitime Destek Platformu Ekim ayı toplantısını Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selim ARGUN ’un katılımları ile gerçekleştirdik. Toplantımız hayırlara vesile olsun. "