Nevşehir Haberleri

nevşehir haberleri ve güncel nevşehir gelişmeleri, nevşehir ile ilgili tüm video, nevşehir fotoğrafları ve nevşehir haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Nevşehir

Toprak Koruma Kurulu Toplantısı Vali Ali Fidan, başkanlığında, ilgili kurum yöneticilerinin katılımlarıyla Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi

Nevşehir

Nevşehir'de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla resmi araçlar ve Big Bus katılımıyla araç korteji düzenlendi.

Genel

Gülşehir Belediyesinin ilkini düzenlediği ve yaklaşık on bin kişinin katıldığı 1. Mantarkaya Gençlik ve Bahar Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

Yerel

Gülşehir Belediyesi, 19 Mayıs Pazar 2024 tarihinde Kızılırmak kenarında ki Sadabat Parkında "Mantarkaya Bahar Festivali" düzenliyor.

Eğitim

Alemdar İmam Hatipliler Derneği tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi konulu şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödülleri verildi.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir Valisi Ali Fidan, eşi Prof. Dr. Fatma Fidan ile birlikte, Ürgüp Hanife-Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Nevşehir'de Bugün

Nevşehir'de Dursunlar Besi Çiftliği yaklaşan kurban bayramı öncesinde kurbanlık satışları tüm hızıyla sürüyor.

Yaşam

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, 2023 yılı sonunda Nevşehir’deki 15-24 yaş grubunda yer alan genç nüfusun oranı %15,5 olarak hesaplandı..

Bilim-Tek

Eurasia Blockchain Summit, 2024'te "Avrasya Web3 Festivali" konseptiyle Kapadokya'da kapılarını açtı...

Bilim-Tek

Eurasia Blockchain Summit, 2024'te "Avrasya Web3 Festivali" konseptiyle 17 Mayıs Cuma günü Kapadokya'da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Eğitim

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, il genelindeki okul ziyaretleri kapsamında Sulusaray İlkokulu ve Sulusaray İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret...

Çevre

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesinde Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu