banner461

NESİAD Kasım Ayı Buluşmasının Konuğu Vali Becel Oldu

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (NESİAD) düzenlediği Kasım Ayı Buluşmaları konuğu oldu.

banner15
NESİAD Kasım Ayı Buluşmasının Konuğu Vali Becel Oldu
24 Kasım 2022 Perşembe 19:26

banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) tarafından düzenlenen Kasım ayı buluşmaları programına konuşmacı olarak katılarak, Nevşehirli iş insanları ile bir araya geldi.

NESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ertaş’ın moderatörlüğünde gerçekleşen programda Vali Becel, çağın ekonomi ve istihdam çağı olduğunu belirtti.

Nevşehir'in Tarım, Sanayi, Turizm ve Maden gibi sektörleriyle yatırımların ve istihdamın konuşulduğu proğramda, Vali Becel, Meslek lisesinin ilimiz için önemine dikkat çekti.

Dernek üyelerinin soru ve cevapları ile devam eden program yaklaşık 1 saat sürdü.

Vali Becel, "NESİAD Kasım ayı toplantısında Nevşehirli  İş insanlarımız ile oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Etkinlik için ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum" dedi.

NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş yaptığı açıklamasında; "Kasım Ayı buluşmalarımız da Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel'i ağırladık. Kıymetli vakitlerini bizlere ayırdıkları için ve katılımları için Sayın Valimiz Becel'e teşekkür ediyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.