Partisinin il divan toplantısına katılmak üzere Nevşehir'e gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkan yardımcısı, Gençlik ve Spor eski bakanı Suat Kılıç, Yeniden Refah Partisi Nevşehir İl Başkanı Abdulgani Altınışık ile birilkte Nevşehir Valisi Ali Fidan'a hayrılı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç; "Nevşehir ziyaretlerimize Vali Sayın Ali Fidan ile il hakkında istişarelerde bulunarak başladık. Valimize yeni görev yerinde başarılar diliyoruz." dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Valilik ziyaretinin ardından Yeniden Refah İl Başkanı Abdulgani Altınışık ile birlikte Nevşehir’de esnafları ziyaret etti.

Erbakan’ın yardımcısı Kılıç; "Sokağın sesine kulak veriyoruz"

Valilik ziyaretinin ardından Nevşehir'de esnaf ve vatandaşlar buluşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan yardımcısı Suat Kılıç; " Nevşehir’de Yeniden Refah İl Başkanı Abdulgani Altınışık ve partili arkadaşlarımızla esnafımızı ziyaret ediyoruz…Sokağın sesine kulak veriyoruz… Öncelikli gündem Gazze’ye yönelik terörist saldırılar karşısındaki çaresizlik. İkinci sırada ekonomik sorunlar ve geçim problemleri." dedi.

Ardından Partisinin İl binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelen Kılıç, basına kapalı yapılan il divan toplantısına katıldı.