Nevşehir'de Haberleri

Nevşehir'de haberleri ve güncel Nevşehir'de gelişmeleri, Nevşehir'de ile ilgili tüm video, Nevşehir'de fotoğrafları ve Nevşehir'de haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Nevşehir

Pakistan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Sahir Shamshad Mirza, beraberindeki heyet ile birlikte geldiği Nevşehir'de, Kapadokya'yı gezdi.

Eğitim

Nevşehir'de "Dilimizin Zenginlikleri Projesi"nin kapanış programı Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesi konferans salonunda yapıldı.

Turizm

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy 28 Mayıs 2024 Salı (bugün) Nevşehir'e geliyor. İşte Bakan Ersoy'un Nevşehir, programı:

Siyaset

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu bugün saat: 17.30 da Nevşehir'e gelecek. Dervişoğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile görüşecek.

Siyaset

Horasan Belediye Başkanı Hayrettin Özdemir, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sivil Havacılık Genel Müdürü (SHGM) Prof. Dr. Kemal Yüksek, ve beraberindeki heyet Nevşehir Valisi Ali Fidan’ı makamında ziyaret etti.

Spor

Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu faaliyet programında yer alan WTT FEEDER MÜSABAKALARI 13-17 Mayıs 2024 tarihleri arasında Nevşehir'de yapılacak.

Eğitim

Nevşehir'de eğitimin kalitesini her yönüyle artırmak amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, "Maarif50" çatı projesi başlatıldı.

Siyaset

Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesinde AK Partili Belediye Başkanları ile bir araya...

Eğitim

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞDER) tarafindan Turkiye genelinde gerçekleştirilen 'İl Eğitim Şûrâsı' programları ilimiz Nevsehir'de de gerçekleştiriliyor.

Sağlık

Nevşehir'de keme mantarı (Domalan Mantarı) mevsimi başladı. Peki, Nevşehir'in mucizevi lezzeti kemenin faydaları nelerdir? İşte detaylar haberimizde..

Genel

Türk Tarih Kurumu Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında yayınlarını %40 indirimle Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde kitapseverlerle buluşturuyor.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu