banner461

Avanos'ta 23 Nisan konvoyu köy yollarında çocukları unutmadı...

Nevşehir'de Avanos ilçesinde jandarma ekipleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 Nisan konvoyu oluşturuldu.

banner15
Avanos'ta 23 Nisan konvoyu köy yollarında çocukları unutmadı...
23 Nisan 2021 Cuma 18:12

banner517
banner134

Nevşehir'de Avanos ilçesinde 23 Nisan kutlamaları kapsamında belediye ve kolluk kuvvetlerine ait araçlarla 23 Nisan konvoyu oluşturuldu. 

Avanos ilçesinde görev araçlarıyla kırsal mahallerde konvoy halinde dolaşan jandarma ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasında çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.
 

Avanos Jandarma Bölük Komutanlığına bağlı ekipler İlçeye bağlı köy ve kasabadaki çocukların 23 Nisan bayramını konvoy oluşturarak kutladı.  Çocuklara bayrak ve hediyeler verildi.

Avanos'ta sokağa çıkma kısıtlaması devam ederken 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Belediye ekipleri, polis ve jandarmaya ait hizmet araçlarından araç konvoyu oluşturuldu. İlçenin sokaklarında gezen konvoy çocuklara hediyeler verdi.

Polis, jandarma ve belediye ekipleri tarafından konvoy esnasında sokakta görülen çocuklara bayrak ve hediyeler verilerek, çocukların yüzleri güldürüldü.

Haber/Video: Kemal ÇELİK


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.