banner461

Başkan Parmaksız’dan Regaip Kandili Mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner15
Başkan Parmaksız’dan Regaip Kandili Mesajı
26 Ocak 2023 Perşembe 08:56

banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Parmaksız, " Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız" dedi.

Başkan Parmaksız mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili'nin tüm İslam Alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi. Regaip Kandili'nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Parmaksız, "Üç ayların da başlangıcı olan Regaib Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız.
Bu düşüncelerle tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandili'ni kutlar, bu kutlu gecenin insanlığa ve tüm İslam Alemine huzur, barış ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.