banner461

Milletvekili Açıkgöz; ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, yılın son gününde de vatandaşlarla buluştu.

banner15
Milletvekili Açıkgöz; ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’
01 Ocak 2021 Cuma 18:29

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, yılın son gününde de halk buluşması programı kapsamında vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Her hafta düzenli olarak vatandaşlarla vatandaşla buluşmalar gerçekleştiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, bu kapsamda esnaf ve vatandaşlarla tek tek görüşerek, sorunlarına derman olmaya çalıştı.

Açıkgöz: "Aşkınan çalışan yorulmaz" inancıyla çalışmaya devam edeceğiz"

AK Parti İl Başkanlığında vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Milletvekili Açıkgöz; "2020 biterken yılın son gününde AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda 7’den 70’e hemşerilerimizle olağan buluşmamıza devam ettik. "2021 senesinde de inşallah ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ inancıyla çalışmaya, Gönül Seferberliği bilinciyle koşturmaya devam edeceğiz."dedi.

Milletvekili Açıkgöz'ün kendileriyle çok yakından ilgilendiğini ifade eden Nevşehirli vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.