banner461

Nevşehir Kadın Ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Yeni Binasında...

Nevşehir'de Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

banner15
Nevşehir Kadın Ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Yeni Binasında...
25 Kasım 2021 Perşembe 10:57

banner517
banner134

Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Paşakonağı yanında bulunan ve yenileme çalışması tamamlanan yeni binasında hizmet vermeye başladı.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasının açılışı ve Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü etkinliği Nevşehir protokol üyelerinin katılımı ile Gülbahçe içerisindeki Paşakonağı yanında bulunan Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü konferans salonunda düzenlendi.

Proğrama, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı, Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Genel Sekreteri Bekir Varol, Belediye Başkan yardımcıları, ilimizde faaliyet gösteren kadın STK temsilcileri katıldı. 

Nevşehir'de Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası düzenlenen törenle açıldı.

"Yeni dönemde hem kadınlar hem de aileler için bir çok yeni projenin hayata geçirileceğini ifade eden Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, yeni müdürlük binasının hayırlı hizmetlere vesile olmasını diledi.

Daha önce Paşakonağı içerisinde faaliyetlerini sürdüren Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bundan böyle daha önce Sağlık İl Müdürlüğü’nün bulunduğu binaya taşındı.

Bir süre önce yenileme çalışmaları tamamlanan iki katlı binaya yerleşen müdürlük bundan böyle çalışmalarını burada sürdürecek.

Binada Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinin yanı sıra vatandaşların diyetisyen, psikolog ve hukuksal ihtiyacına ücretsiz danışmanlık hizmetinin verildiği Aile Danışma Merkezi ve kadınlar için çeşitli kişisel gelişim ve mesleki eğitim kurslarının yer aldığı Kadın Çalışmaları Merkezi (KAÇEM)’de yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.