Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçe halkının uzun yıllardır hayalini kurduğu çalışmaları bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. 

Nevşehir in Gülşehir ilçesi içinden geçen Türkiye nin en büyük akarsuyu Kızılırmak üzerindeki köprü Gülşehir Belediyesi tarafından ışıklandırılmasının ardından bu kez de köprü boyunca orta refüj ve kenarlarındaki ışıklı bordür taşları yerleştirildi.

Gülşehir'de Kızılırmak köprü yolu ışıklandırıldı!

Gündüzüyle akşamı ile bambaşka bir güzellik taşıyan Gülşehir ilçesi şimdi rengarenk...

Gülşehir Belediyesi çalışmalarıyla 1950'li yıllarda hizmete giren asırlık köprü ışıklandırılmıştı.

Gülşehir ilçesinde ikamet eden tüm vatandaşların yollarıyla, suyuyla, çevre düzenlemeleri ve temizliğiyle her türlü konfora layık olduğunu kaydeden Başkan Çiftçi, "Gülşehir köprüsü ilçemizin sembol yapılarından biri. Yıllardır bu köprümüzün ışıklandırılarak araç sürücülerinin yolda seyir konforu kazanmaları, hem de ilçemizin estetik görüntüsüne de bir hizmet daha kazandırılması yönünde başlattığımız çalışmalar şükürler olsun sonucunu verdi. En son çalışmamız Kızılırmak üzerindeki köprü yoluna ışıklı bordür taşı döşendi. Gülşehir'imize hayırlı uğurlu olsun" dedi.    

Bu güzellikleri yaşatan Başta Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi ve ekibine emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..