8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Gülşehir Belediye Başkanı adayı Erkan Çiftci tarafından düzenlenen Kadınlar Matinesi coşkulu bir kalabalıkla gerçekleşti.

Gülşehir Elegance düğün salonunda gerçekleşen kadınlar günü kutlamasında kadınların yoğun ilgisi salon kapasitesinin çok üzerinde katılım olmasına ve bir süre izdihama neden oldu. 

MHP Gülşehir belediye Başkan adayı Erkan Çiftci, açılış konuşmasında; "Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti."

Sözlerine teşekkür ve özür dilekleriyle başlayan Başkan adayı Erkan Çiftci " Öncelikle salon dışına taşan bu çoşkulu kalabalığa bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Ayakta kalan dışarıda kalan herkesten özür diliyorum. Salonumuz küçük geldi ama bizim gönlümüz geniş herkese yer var.
Gülşehir'in kadınlarına, onların güçlü ve cesur ruhlarına, başarılarına ve dayanışmalarına bir kez daha saygı duyuyorum. Kadınlarımızın her alanda başarılarına ve etkileyici katkılarına tanık olmak, geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Bu özel günde katılımınız ve destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Birlikte, daha güçlü ve geleceğe daha parlak bir Gülşehir için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Gülşehir Belediye Başkan Adayı Erkan Çiftci’nin ev sahipliğini yaptığı etkinliğe katılan kadınlar TRT sanatçıları eşliğinde gönüllerince eğlendi. Eğlence sonunda yapılan çekiliş ile kadın esnaflardan hediyeler dağıtıldı.