MHP Gülşehir Belediye Başkan adayı Erkan Çiftci'nin Gülşehir’de önderlik ettiği konser ilçeyi adeta salladı. Konsere sevilen sanatçı Ali Kınık geldi. 

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin belediye Başkan Adayı Erkan Çiftci, seçim öncesinde Sevilen sanatçı Ali Kınık konseri düzenledi. İftardan sonra başlayan programda adeta yer yerinden oynadı.

Dev konsere: MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı Adnan Doğu, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şevik, Gülşehir Belediye Başkan Adayı Erkan Çiftci, ilçe teşkilatları, partililer ve 5 binin üzerinde vatandaş katıldı 

Konserden önce coşkulu kalabalığa hitap eden MHP adayı Erkan Çiftci, “görevi devraldığımızda ilçemizde sürekli bu ve buna benzer konserleri göreceksiniz” demesi büyük alkış ve tezahürat aldı. Sürekli “Bozkurt Erkan”, “Erkan Başkan” gibi sloganlar ile sözü kesilen Çiftci, “Gülşehir değişime, Gülşehir gelişime, Gülşehir büyümeye az kaldı. 31 Mart akşamında sandıkları patlata patlata geleceğiz. Hemşerilerimden Pazar günü rekor oy istiyorum. O gecede Allah nasip ederse belediye binası önünde sabahlara kadar aynı bu coşku içerisinde zaferi kutlayacağız.” dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç ise konuşmasında Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarının gümbür gümbür geldiğini ifade ederek, Erkan Çiftci'ye tam destek verdi 
Konuşmanın hemen ardından sahne alan sevinen sanatçı Ali Kınık, Zemheri, Ali Ayşeyi Seviyor, Yalnız Değilsin, Çal kemancı, Firari Sevdam gibi birbirinden muhteşem ve dillerden düşmeyen şarkıları seslendirdi.

Katılımcılar ise bu şarkılara eşlik edip gönüllerince eğlendi.

Ali Kınık, ayrıca Gülşehir’de MHP adayı Erkan Çiftci’ye tüm ilçe halkından destek istedi.