banner461

Kart postal, yaşatılmaya çalışılıyor

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) ile Ortahisar Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan HATIRIN VAR OLSUN kart postal atma geleneği bu sene yeni yıl tebriği atılarak gerçekleştirilecektir.

banner15
Kart postal, yaşatılmaya çalışılıyor
23 Aralık 2014 Salı 19:31

banner517
banner134

 2011 yılında Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı Muammer Başer beyfendinin destekleri ile gerçekleştirilen bir geleneği yaşatma çalışmasına bu yıl Ortahisar Belediye başkanı İsmail Genç’indestek olması çalışmanın önemini bir kat daha artırmıştır.

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, bir geleneği yaşatalım çalışmamızda toplumun geleneklerinin ölmemesi sağlanırken aynı zamanda Nevşehir’imizin tanıtılmasında çok büyük önem taşmaktadır dedi. Taşğın, bu yıl 2 bin Üniversite öğrencisi ile Türkiye ve Yurt dışındaki birçok yere atacağımız kartpostallarla NEVŞEHİR’imizin tanıtılması ve toplumsal bütünlüğümüze katkı sağlamanın mutluluğunu yaşayacağız.

Nevşehir Öğrenci Gençlik Derneği (NÖGED) başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın, sosyal projelerimize dün olduğu gibi bugünde sahip çıkarak destek olan tüm gani gönüllü dostlara, Ortahisar Belediye başkanı İsmail Genç beyefendi şahsında tüm bizi anlayan vizyon ve strateji sahiplerine teşekkür ederim dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.