Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi Tarkan Güney veda mesajı yayınlayarak Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e teşekkür etti.

İl Temsilcisi Güney açıklamasında “Yaklaşık üç yıldır Nevşehir için üstün hizmetler sunan Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e Hakkımız helaldir. Görev süresince hakkaniyet, sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde vatandaşlara en iyi hizmeti sunmaya gayret gösterdiniz Sayın Valim. Vatandaş odaklı kamu hizmeti ekseninde Nevşehir’e ve Nevşehirlilere etkin, süratli ve tarafsız bir şekilde hizmet verdiniz.

Nevşehir’imizi bir adım daha ileriye götürebilmek, ilimizi dışarıda en iyi şekilde tanıtıp temsil edebilmek ve kalkınmış iller arasında ilk sıralarda yer alabilmek için üzerinize düşeni yapmaya çalıştınız. Bu doğrultuda ilimizin sosyal, kültürel alanlarda, hak ettiği seviyeye ulaşması yolunda rehberlik etmeyi, destek vermeyi, çaba göstermeyi öncelikli göreviniz olarak benimsediniz.

Çalıştığınız süreç içerisinde Halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturunu şiar edinmiş bir bürokrat olarak anılacaksınız. Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesiyle Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanmanızdan dolayı tebrik ediyorum. İlimize kattığınız bütün değerler ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Nevşehir İl Temsilcisi olarak Nevşehir’de bulunan bütün özel sporcuları kolladınız, kol kanat gerdiniz. Takdire şayan destekleriniz ve verdiğiniz kıymetler için zati alinize şükranlarımızı sunuyor, bundan sonra ki yaşantınız da mutluluk ve başarılar diliyorum.” diye konuştu.