İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı Haberleri

İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı haberleri ve güncel İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı gelişmeleri, İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı ile ilgili tüm video, İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı fotoğrafları ve İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Siyaset

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı Cumartesi akşamı, Seçim Bürosunda verdiği çay daveti adeta mitinge dönüştü.

Siyaset

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı son zamanlar da ulusal platformlarda Nevşehir’i anlatmaya devam ediyor.

Siyaset

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Kayseri'de düzenlenen şampiyonanın tanıtım fragmanında Kapadokya isminin geçmemesini art niyet olarak adlandırdı.

Siyaset

İyi Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Nevşehir’in günden güne büyüyen kaçak ve sığınmacılar sorununa değindi.

Siyaset

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı gençlerin görüş ve önerilerinin kendileri için çok kıymetli olduğunu belirtti.

Siyaset

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı mahalle gezileri kapsamında Sümer ve Kıratlıoğlu mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Siyaset

İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı, seçim çalışmaları kapsamında mahallelerde vatandaşlarla kucaklaşmayı sürdürüyor.

Siyaset

İYİ Parti Nevşehir belediye başkan adayı Rasim Arı, sanayi esnafını ziyaret ederek sorunlarına ilişkin çözümler sundu.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu