Kapadokya üniversitesi Haberleri

kapadokya üniversitesi haberleri ve güncel kapadokya üniversitesi gelişmeleri, kapadokya üniversitesi ile ilgili tüm video, kapadokya üniversitesi fotoğrafları ve kapadokya üniversitesi haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Eğitim

Kapadokya Üniversitesinde düzenlenen, “Cumhuriyet’in Yeni Yüzyılı” temalı öykü yarışmasına öğrenciler 14 farklı şehirden öyküleri ile katılım gösterdi.

Eğitim

Kapadokya Üniversitesi (KÜN) ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürlüğü arasında akademik ve sosyal iş birliği protokolü imzalandı.

Eğitim

Nevşehir Turizm Master Planı Arama Konferansı ve Çalıştayı, KÜN Mustafapaşa Yerleşkesi, Oktay Sinanoğlu Binası’nda gerçekleştirildi.

Turizm

KÜN tarafından hazırlanacak Nevşehir İli Turizm Master Planı çalışmalarının ana eksenini oluşturmak üzere "Nevşehir Turizm Master Planı Çalıştayı" düzenleniyor.

Eğitim

Kapadokya Üniversitesi Beşeri Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serpil Oppermann, Amerika Modern Dil Derneği Dergisinin Danışma Kuruluna seçildi.

Eğitim

Porto Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Joana Carvalho Kapadokya Üniversitesi (KÜN)'ni Ziyaret Etti

Eğitim

Kapadokya Üniversitesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, Psikoloji Bölümü öğrencisi Ayşegül Helin Güneri, çevresel sürdürülebilirlik liderlik ödülü sahibi oldu.

Eğitim

Kapadokya Üniversitesi'nde 08 Haziran 2024'te Kapadokya ve Şehircilik Araştırmaları Çalıştayı Arama Konferansı: 'Mübadele, Mekân ve Kimlik' düzenlenecek.

Eğitim

KÜN Havacılık Bölümleri tarafından THY Teknik A.Ş.’nin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen "THY Teknik A.Ş. Sektör Buluşması" yapıldı.

Eğitim

Kapadokya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) ve Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) iş birliğinde Gastro Tur Rehberi yetiştirme eğitimi tamamlandı

Eğitim

3. Uluslararası Çevreci Beşeri Bilimler Konferansı, Kapadokya Üniversitesi (KÜN) Çevreci Beşeri Bilimler Merkezi Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi.

Eğitim

Kapadokya Üniversitesi (KÜN)’de, İŞKUR İletişim Atölyesi “Öz Geçmiş Hazırlama ve Mülakat Simülasyonları”na Katılan Öğrencilere Sertifikaları Verildi

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu