Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik Haberleri

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik haberleri ve güncel Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik gelişmeleri, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik ile ilgili tüm video, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik fotoğrafları ve Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Yerel

Türkiye Belediyeler Birliği’nin Meclis Üyesi seçimi Nevşehir ilçe, belde belediye başkanları ve belediye meclis üyelerinin katılımlarıyla yapıldı.

Yerel

Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Nar beldesinde Belediye ekipleri, daha temiz bir "Nar" için gece gündüz fark etmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.

Yerel

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Nar kasabasında Belediye'ye bağlı ekipler kasaba genelinde yürüttüğü çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Siyaset

AK Parti Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Nevşehir'de Bugün

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Nar'da sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek bu özel gününü kutladılar.

Siyaset

Eğitim dostu belediye olarak çocukların ve gençlerin gelişimine büyük önem veren Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, “Eğitim önceliğimiz” dedi.

Yerel

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, öğretmenler günü dolaysısıyla okulları ziyaret ederek, öğretmenlerin gününü kutladı ve hediye takdim etti.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu