Urgup Haberleri

urgup haberleri ve güncel urgup gelişmeleri, urgup ile ilgili tüm video, urgup fotoğrafları ve urgup haberleri FİB HABER, Nevşehir Haberleri sitemizde


Nevşehir'de Bugün

Ürgüp Hediye Hatun 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri biriktirdikleri harçlıklarını Filistin’e gönderilmek üzere Türkiye Diyanet Vakfı Ürgüp Şubesine bağışladı.

Siyaset

AK Parti Nevşehir'de ikisi ilçe ve dördü belde olmak üzere değişime giderek 6 mevcut Belediye başkanlarını aday göstermedi!

Siyaset

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi için AK Parti'nin Nevşehir İlçe ve belde belediye başkan adayları belli oldu! İşte tam...

Siyaset

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi için AK Parti'nin Nevşehir ilçe ve beldelerindeki belediye başkan adayları belli oldu. İşte, sıralı...

Turizm

Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı, Kapadokya’nın eşsiz güzellikteki peribacalarını adeta gelinlik giymiş gibi süsledi.

Asayiş

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde meydana gelen nitelikli yağma olayının faili olan şüpheli şahıs Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde yakalandı.

Nevşehir'de Bugün

CHP 31 Mart 2024 belediye seçimlerinde Nevşehir Belediyesinden sonra, Ürgüp, Derinkuyu ve Yazıhüyük Belediye Başkan adaylarını da açıklandı.

Turizm

Kapadokya Bölgesinde, geride bıraktığımız 2023 yılında %21 oranında artışla 4 Milyon 826 bin 662 yerli ve yabancı turistle tüm zamanların...

Yerel

Göreve geldiği ilk günden itibaren hemşerilerini her fırsatta ziyaret eden Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk sokak sokak, kapı kapı dolaşmaya...

Yerel

AK Parti Nevşehir ilçe ve beldelerinde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarını sürdürüyor.

Nevşehir'de Bugün

DSİ 12. Bölge Müdürlüğünde Nevşehir'in Ürgüp ilçesindeki Damsa Barajı ve Gülşehir ilçesindeki Kızılırmak Islah çalışmaları değerlendirildi.

Eğitim

MİLLİ Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bir dizi proğram ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere akşam saatlerinde Nevşehir'e geldi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu