Nevşehir'in sevilen eşrafından Derinkuyulu hayırsever iş insanı İlhan Şen, elim kazada hayatını kaybeden oğlu Emirhan Şen anısına Derinkuyu ilçesi Fatih Mahallesine 112 Acil Servis İstasyonu yaptıracak.

112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Protokolü Nevşehir Valisi Ali Fidan’ın katılımı ile İlimiz Derinkuyu ilçesine Hayırsever İlhan Şen tarafından yaptırılacak olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu binası yapımı protokol imza töreni düzenlendi.

Törene hayırseverimiz ile birlikte Nevşehir Sağlık İl Müdürü Dr.Rahim Ünlübay'da katıldı.

112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyon Binası Yapımı İçin Protokol İmzalandı.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy yaptığı açıklamasında; "Geçtiğimiz Ağustos ayında yaşanan elim trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden hemşerimiz Emirhan Şen adına, Hayırsever Sn.İlhan Şen (Babası) tarafından mevcut Devlet Hastanesi bahçesine yapılacak olan "Emirhan Şen 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu" binası yapım işi için düzenlenen tören ile Nevşehir Valisi Sn.Ali Fidan ve Hayırsever Sn.İlhan Şen tarafından imzalandı.

Bu vesile ile hayatını kaybeden Emirhan Şen kardeşimize Allah’tan rahmet, acılı ailemize tekrardan baş sağlığı diliyor ve yapılan bağışdan dolayı ilçemiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum." dedi.

Nevşehir'in sevilen eşrafından Derinkuyulu İlhan Şen'in kıymetli oğlu Emirhan Şen Ürgüp'te geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.