Nevşehir'de güzellik merkezleri, akademi ve klinik işletmeciliği yapan "Işıltı A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi" işletmecisi Yasemin Güçlü başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Pullman İstanbul Hotel & Convention Center Balo Salonu’nda birçok sanat, siyaset, medya ve iş dünyasınını buluşturan törende zerafatiyle konukların dikkatini üstünde toplayan başarılı iş kadını Yasemin Güçlü, törende ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülünün sahibi olarak sayısız ödüllerine bir yenisini daha ekledi.  
 

Yasemin Güçlü şıklığıyla da göz doldurdu

Pullman Istanbul Hotel & Convention Center'de gerçekleştirilen ödül törenine, sağlık ve medya dünyasından çok sayıda iş insanı ve sektörün ünlü isimleri katıldı.

Fit formuyla açık pembe elbisesini üstünde mükemmel bir şekilde taşıyan, saç ve makyajını da stiline uygun olarak seçerek şıklığını güçlendiren başarılı iş kadını, bütüncül güzelliğiyle konukların bakışlarını üstünde topladı. Moda, sağlık, iş ve medya alanlarında en iyilerin ödüllendirildiği törende iş dünyasından dostlarıyla bir araya gelerek sohbet eden Yasemin Güçlü, töreni de yakın arkadaşlarıyla beraber izleyerek keyifli bir gece geçirdi.

Başarılarını Bir Kez Daha Tescilledi

 Vizyoner bakış açısıyla ürettiği her projede geleceğe iz bırakan genç ve başarılı tanınmış iş kadını Yasemin Güçlü gecede ‘Yılın Girişimci İş Kadını’ ödülünün sahibi oldu. Heyecanı yüzünden okunan ve ödülünü büyük bir gururla alarak başarılarını taçlandıran başarılı iş kadını, tören boyunca gelen tebrikleri de tüm zarafetiyle kabul etti.

Zirveye doğru "GÜÇLÜ" adımlarla...

Nevşehir'de güzellik merkezleri akademi ve klinik işletmeciliği yapan Yasemin Güçlü Ankara Oran'da Tıp Merkezi Estetik Cerrahi Bölümü ortaklığı ve işletmeciliği yaparak kariyerine güçlü adımlarla hızlı yükselişi sürüyor.

Medoran tıp merkezinde, estetik operasyonlar saç ekimi medikal estetik uygulamalarına dair bütün işlemler yapılmaktadır.

Medoran Tıp Merkezi

İletişim: 0 (533) 134 33 43 
Adres: İlkbahar Mah. Galip Erdem Cad. 607. Şok No:1 oran Çankaya/ANKARA