TRT Spor'un canlı yayın konuğu olan Adana Demirspor'un Portekizli yıldızı Luis Nani, TRT spor muhabiri Esat Öztürk'ün "Milli aradayız bu arayı nasıl değerlendirdiniz?" sorusunu yanıtladı.

Portekizce çağrıda bulunan Nani; "Você definitivamente deveria ver a Capadócia (Kapadokya'yı mutlaka görmelisiniz) 

Luis Nani: Milli arada ailemle birlikte Kapadokya'ya gittik, balona bindik ve muhteşem yemekler yedik.

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da forma giyen 36 yaşındaki Portekizli orta saha Luis Nani, Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada ülkesine gitmeyip, tatil için Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesini tercih ettiğini ifade etti.

Milli arada Türkiye'de kaldın. Bu süreci nasıl değerlendiriyorsun?

Dünyaca ünlü Kapadokya'nın kalbi Ürgüp Kayakapı Premium Caves'ta konaklayan Nani, "Bu fırsatı ailemle gezerek değerlendirdim. Ailemle Kapadokya'ya gittik. Balona bindik, inanılmaz keyif aldık. Onun dışında mükemmel yemekler ve gezilecek, görülecek çok fazla şey vardı. Herkesin gitmesi gereken bir yer olduğunu düşünüyorum" dedi.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Genel Sekreteri ve Kayakapı Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler; "Kapadokya'da misafir ettiğimiz Portekizli Ünlü Futbolcu Luiz Nani'ye TRT Spor canlı yayınında Kapadokya hakkında söylediği güzel sözler için çok teşekkür ederiz, yine bekleriz" dedi.