banner461

Nevşehirli genç avukat Ahmed Daldiken dünya evine girdi

Nevşehir'in genç ve başarılı avukatı Ahmed Daldiken hayatını Esma Özçeliker ile birleştirdi. Rüya gibi bir nikah töreniyle dünya evine giren Daldilen'in düğününden kareler haberimizin detaylarında...

banner15
Nevşehirli genç avukat Ahmed Daldiken dünya evine girdi
07 Haziran 2021 Pazartesi 14:40

banner517
banner134

Nevşehir'in genç ve başarılı avukatı Ahmed Daldiken ve Esma Özçeliker çifti Topuzlu Han Restaurant'da düzenlenen göz kamaştırıcı nikah töreniyle dünya evine girdi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Topuzlu Han Restaurant'ta  gerçekleştirilen nikah törenine katılan davetliler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ateşleri ölçülerek, maske kontrolü ve sosyal mesafeye dikkat edilerek içeri alındı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Haluk Köybaşı, Nevşehir Barosu Avukatları, İş insanları ile Özçeliker ve Daldiken ailelerinin eş dost ve akrabalarının katıldığı Nikah töreninde Esma ve Ahmed çifti birlikte bir ömre “Evet” dedi.

Oldukça heyecanlı görünen genç çift’in nikâhını Nevşehir Belediyesi Nikah memuru Ertuğrul Usta kıyarken, nikâh şahitliklerini ise Av. Muhammed Feyzi Aygün, Av. Muhammed Selman Aydın, Merve Özcan ve Sümeyye Acar yaptı.

Nikah akdi sonrası Evlilik cüzdanını gelin kıza takdim eden Nevşehir Belediyesi Nikah memuru Ertuğrul Usta; "Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Rabbim huzurlarını daim etsin." dedi.

Usta, daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ın hediyeleri olarak Genç çifte Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediyesi verdi, “Nikâhınız ve ömrünüz hayırlı, uğurlu, bereketli ve mübarek olsun” dileklerinde bulundu.

Davetlileri kapıda karşılayan Özçeliker ve Daldiken aileleri, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlerine teşekkür ettiler.   

Günün kahramanları Esma ve Ahmed Daldiken çiftide, "Bu en mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak teşrif eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz" dediler.

FİB Ajans Organizasyondan Gazeteci Fikret Çapacı'nın başarılı sunumları eşliğinde toplamda 1 saat süren nikah merasimi ile dünya evine giren genç çiftimize, iki cihan saadeti diliyoruz.‬

FİB Ajans ve Organizasyon Mutluluğa Atılan İmza...

0 384 212 9 444
0 532 627 28 74

Nevşehir de Düğün, Nişan, Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

Düğün-Sünnet-Konser-Festival-Açılış gibi bütün özel organizasyonlarınızda Mutluluğa atılan imza FİB Ajans ve Organizasyon her zaman yanınızda...

0 384 212 9 444- 0 532 627 28 74

www.nevsehirorganizasyon.com

0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.