Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Avanos İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlerinde Alparslan Atasoy başkan seçildi.

MHP Avanos'ta Alparslan Atasoy İlçe Başkanlığına seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. 

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak yeni Başkan Alparslan Atasoy'u tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

“Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar”

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında; “Avanos “Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Avanos İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, KAÇEP Başkanlığımız, İl-İlçe Yöneticilerimiz ve teşkilatımızla beraber gerçekleştirdik. Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla MHP Avanos İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın Alparslan Atasoy ve yönetimini tebrik ediyor, görevi devreden Sayın Murat Öztürk ve yönetimine teşekkür ediyorum." dedi.