Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gülşehir İlçe Teşkilatının 14. Olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak katılan Yasin Dalkılıç , yapılan kongrede tekrar göreve seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın yanı sıra, MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, İl Yönetimi ve çok sayıda partili katıldı. 

MHP Gülşehir İlçe Başkanı Yasin Dalkılıç, yapılan kongrede tekrar göreve seçildi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Adnan Doğu, kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak Başkan Yasin Dalkılıç'ı tebrik ederek başarı dileğinde bulundu.

Kapadokya’nın Gül Kapısı Gülşehir’deyiz!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Nevşehir Milletvekili Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamasında; “Cumhuriyetimizin 100. Yılı, Türk ve Türkiye Yüzyılı” diyerek 14. Olağan MHP Gülşehir İlçe Kongremizi, MHP Nevşehir İl Başkanımız Sayın Adnan Doğu, İl Genel Meclisi Üyemiz Sayın Haydar Çiftçi, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Musa Şevik, 28. Dönem Milletvekili Adaylarımız Sayın Av. Mustafa Çiftci, Sayın Av. Emre Aktaş, KAÇEP Başkanlığımız İl ve İlçe Yöneticilerimizle beraber gerçekleştirdik.

Divan Başkanlığını yapmış olduğum kongremizde delegelerimizin oylarıyla yeniden MHP Gülşehir İlçe Başkanı olarak seçilen Sayın Yasin Dalkılıç ve yönetimini tebrik ediyorum. “Ayırmadan Ayrışmadan Yerelde İktidar Ülkede İstikrar” dedi.