AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve Nevşehir Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Ramazan Korkmaz sanayi esnaflarının büyük katkılarıyla oluşturulan yardım malzemelerini Elbistan’a ulaştırdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı, “Ülkemizin yaşadığı büyük depram felaketinin ilk gününden itibaren bir ve beraber olarak özellikle sanayi esnafımızın büyük katkılarıyla oluşturduğumuz yardım tırı ve yardım araçları tarafımızca yerlerine ulaştırılmaya devam ediyor. Bu süreçte canla başla deprem bölgesinde çalışmalara devam eden sayın Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz ve Ağaç İşleri Oda Başkanımız Ramazan Korkmaz ile birlikte Elbistan’a ulaştırdığımız yardımların tasnifini AFAD organizasyonunda yapıyoruz.

Bizlere yardım malzemelerinin tedarikinde büyük destek olan kıymetli sanayi esnafımıza, deprem bölgesinde çalışmalara destek olan Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz’e, organizasyonda beraber yer aldığımız Madeni İşler Odamız ve Ağaç İşleri Odamız Yönetim Kurulu Üyelerine ve Oda Başkanımız Ramazan Korkmaz’a esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür ederim. “ dedi.